200 km - Brevet, 25.03.2023, 0800 Uhr - Startliste/Finisherliste
Audax Randonneurs Autriche - 4053 Haid, Salzburgerstrae 28, Fussl Tennishalle Homologation
Name Vorname Ort Land Med. bez  
AICHMAIR Klaus 4055 Pucking O     883776
ANANIEV Anton 1020 Wien W ja   883777
AUBERGER Richard 4055 Pucking O     883778
BAISCHER Christoph 5280 Braunau O     883779
BAUMGARTNER Stephanus 84375 Kirchdorf DE     883780
BENESCHEK Helmut 4055 Pucking O     883781
CAHUNEK Eduard 4055 Pucking O     883782
EDER Alexander 3443 Rappoltenkirchen N     883783
FRANDINO Sebastiano 1020 Wien W     883784
FRIEDRICH Markus 4060 Leonding O     883785
FUCHS Jochen 4860 Lenzing O ja   883786
GAST Gerold 4890 Frankenmarkt O ja   883787
GFRERER Helmut 4040 Linz O     883788
GUFLER Berta 6233 Kramsach T     883789
HABERL Helmut 4860 Lenzing O ja   883790
HABLE Krispin 4682 Geboltskirchen O ja   883791
HEINICKE Anke 4225 Luftenberg O ja   883792
HELM Wolfgang 4055 Pucking O     883793
HOFBAUER Fred 1050 Wien W     883794
HOLZNER Alexander 5162 Obertrum am See S ja   883795
JUNG Ferdinand 4053 Haid O     883796
KAHR Ronald 4050 Traun O     883797
KNEIDINGER Peter 4142 Hofkirchen O     883798
KRAHWINKLER Christoph 4502 St.Marien O     883799
KRAHWINKLER Barbara 4502 St.Marien O     883800
KRENHUBER Kurt 2500 Baden N     883801
KROTTENDORFER Gerald 1220 Wien W     883802
KUMPFHUBER Reinhard 4623 Gunskirchen O     883803
LACHINGER Stefan 1160 Wien W     883804
LEITNER Hermann 4050 Traun O     883805
MESIC Tomislav 4020 Linz O     883806
MIKOCKI Johannes 1190 Wien W     883807
MINICHSHOFER Gerald 4502 St.Marien O     883808
MITTEREGGER Karl 4651 Stadl-Paura O     883809
MLLER Arnold 1090 Wien W     883810
PETROVIC Manfred 1210 Wien W ja   883811
PEYREDER Rudolf 4052 Ansfelden O     883812
PILLINGER Alexander 4880 St.Georgen i.A. O     883813
PROSENZ Rainer 7441 Pilgersdorf Bgld     883814
RANDALL Simon 5141 Moosdorf S ja   883815
REITER Andreas 4671 Aichkirchen O     883816
REQUAT Stefan 1170 Wien W     883817
SCHACHINGER Leopold 5211 Lengau O     883818
SCHARLER Franz 6233 Kramsach T     883819
SCHMID Christoph 9020 Klagenfurt K     883820
SCHNEIDER Michael 4030 Linz O     883821
STARLINGER Josef 4190 Bad Leonfelden O     883822
STEINBERG Erik 4040 Linz O ja   883823
STEINBICHLER Rudi 5322 Salzburg S ja   883824
STRATIL-SAUER Gregor 1030 Wien W     883825
TORBICZ Andrzej 2452 Wasenbruck N     883826
VETTER Stefan 4040 Linz O     883827
WAGNER Stefan 4225 Luftenberg O     883828
WEICHSELBAUM Rene 1030 Wien W     883829
51 Finisher/ 3 Finisherinnen            
           
AHARI Armin 1150 Wien W     DNS
GINDLHUBER Gerald 4055 Pucking O   ok DNS
HUEMER Simon 4540 Pfarrkirchen O     DNS
MATE Roland 5142 Eggelsberg O ja   DNS
PLAKOLM Hans 4050 Traun O   ok DNS
SONNTAG Benjamin 81369 Mnchen DE     DNS
WEBER Roland 2100 Korneuburg N     DNS